See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Revisionstjänster Hedemora
Description: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen Revisionstjänster till Hedemora i Dalarna! Följande tjänster omfattas av avtalet: Sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorerSakkunnigt biträde till lekmannarevisorerna i kommunens aktiebolagFinansiell revision i kommunen och kommunens aktiebolag och stiftelserExtra tjänster - Särskilda utredningar/granskningar. Läs igenom underlagen för att ta del av mer information!
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121823:Lot:1
Additional classification (cpv): 79212100 Financial auditing services
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Hedemora
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision