See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prevzem in obdelava odpadkov za obdobje 2027–2028
Description: Prevzem in obdelava odpadkov po posameznih vrstah (klasifikacijskih številkah) za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028
Internal identifier: JN-78494
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 19 12 12 Lahka frakcija (mleta/balirana)
Description: Lahka frakcija (mleta/balirana)
Internal identifier: 576394
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Lot: LOT-0002
Title: 20 01 08 in 20 02 01 Biološko razgladljivi odpadki
Description: 20 01 08 in 20 02 01 Biološko razgladljivi odpadki
Internal identifier: 576395
Lot: LOT-0003
Title: 20 03 01 Težka frakcija (fina/groba)
Description: 20 03 01 Težka frakcija (fina/groba)
Internal identifier: 576396
Lot: LOT-0004
Title: 20 01 01 Papir/karton (umazan)
Description: 20 01 01 Papir/karton (umazan)
Internal identifier: 576397
Lot: LOT-0005
Title: 17 06 05 Azbestni odpadki (salonit. plošče)
Description: 17 06 05 Azbestni odpadki (salonit. plošče)
Internal identifier: 576398
Lot: LOT-0006
Title: 20 01 38 Odpadni les
Description: 20 01 38 Odpadni les
Internal identifier: 576399
Lot: LOT-0007
Title: 17 09 04 Gradbeni odpadki
Description: 17 09 04 Gradbeni odpadki
Internal identifier: 576400
Lot: LOT-0008
Title: 20 01 38 Zeleni obrez - veje
Description: 20 01 38 Zeleni obrez - veje
Internal identifier: 576401
Lot: LOT-0009
Title: 20 01 39 Raznobarvna folija
Description: 20 01 39 Raznobarvna folija
Internal identifier: 576402
Lot: LOT-0010
Title: 19 07 03 Izcedne vode (nenev)
Description: 19 07 03 Izcedne vode (nenev)
Internal identifier: 576403
Lot: LOT-0011
Title: 20 01 28 Barve, laki, lepila (nenev)
Description: 20 01 28 Barve, laki, lepila (nenev)
Internal identifier: 576404
Lot: LOT-0012
Title: 17 08 02 Gips plošče
Description: 17 08 02 Gips plošče
Internal identifier: 576405
Lot: LOT-0013
Title: 20 01 11 Odpadni tekstil
Description: 20 01 11 Odpadni tekstil
Internal identifier: 576406
Lot: LOT-0014
Title: 17 03 02 Bitumen
Description: 17 03 02 Bitumen
Internal identifier: 576407
Lot: LOT-0015
Title: 13 05 02 Mulji iz naprav za ločevanje olja in vode
Description: 13 05 02 Mulji iz naprav za ločevanje olja in vode
Internal identifier: 576408
Lot: LOT-0016
Title: 20 01 27 Barve, laki, lepila (nev)
Description: 20 01 27 Barve, laki, lepila (nev)
Internal identifier: 576409
Lot: LOT-0017
Title: 18 01 04 Plenice
Description: 18 01 04 Plenice
Internal identifier: 576410
Lot: LOT-0018
Title: 20 03 01 Mešani komunalni odpadki
Description: 20 03 01 Mešani komunalni odpadki
Internal identifier: 576411
Lot: LOT-0019
Title: 20 03 07 Kosovni odpadki
Description: 20 03 07 Kosovni odpadki
Internal identifier: 576412