2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa tabletów mobilnych do obsługi podpisów cyfrowych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletów mobilnych do obsługi podpisów cyfrowych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 2 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w: 1) Załączniku do SWZ – Formularz oferty, 2) Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), 3) Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obwiązującymi przepisami prawa. 6. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 7. W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 10. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 11. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Internal identifier: D10.251.78.P.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1: Tablet mobilny rozmiar 1.
Internal identifier: D10.251.78.P.2026_Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2: Tablet mobilny rozmiar 2.
Internal identifier: D10.251.78.P.2026_Część nr 2
660937-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.78.P.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213200 Komputer tablet
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.78.P.2026_Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.78.P.2026_Część nr 2