660943-2026 - Competition
Slovakia – District-heating mains construction work – Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť, pokračovanie V2 Mesto - IV. etapa od AUPARK po ZAT
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť, pokračovanie V2 Mesto - IV. etapa od AUPARK po ZAT
Description: Predmetom zákazky je realizácia diela „Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné – druhá časť, pokračovanie V2 Mesto – IV. etapa od AUPARK po ZAT“, ktoré pozostáva z nasledujúcich vecne, časovo a technologicky súvisiacich častí: Hlavný rozvod; Rozvod FNsP; OST – Ostatné; OST – FNsP; OST – Bytterm a Rozšírenie technológie centrálnej výmenníkovej stanice (CVS). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch k tejto zákazke.
Internal identifier: VS ZIL 11
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45232140 District-heating mains construction work
Additional classification (cpv): 45223100 Assembly of metal structures, 45255400 Fabrication work, 45231112 Installation of pipe system, 45262680 Welding, 45111300 Dismantling works, 45223210 Structural steelworks, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71300000 Engineering services, 42511100 Heat-exchange units, 45232142 Heat-transfer station construction work, 42122000 Pumps, 45232220 Substation construction work, 45232221 Transformer substation, 45259000 Repair and maintenance of plant
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies