661034-2026 - Competition
Denmark – Window-cleaning services – Udbud på levering af vinduespolering og relaterede ydelser
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udbud på levering af vinduespolering og relaterede ydelser
Description: Levering af vinduespolering og relaterede ydelser til begrænset bygningsmasse under Aalborg Universitetshospital, Hospitalsbyen.
Internal identifier: U555-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
Additional classification (cpv): 45452000 Exterior cleaning work for buildings, 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 1 104 pieces