661039-2026 - Competition
Estonia – Pharmaceutical products – Anesteetikumid ja müorelakseerivad ravimid
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Anesteetikumid ja müorelakseerivad ravimid
Description: Hanke eesmärk on sõlmida raamleping anesteetikumide ja müorelakseerivate ravimite ostmiseks Lisas 1 toodud nimetuste ja kirjelduste alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315950-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: N01AH06 Remifentanil 1mg
Description: Detailsem kirjeldus Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315950-0001
Lot: LOT-0002
Title: N01AX10 Propofol 10mg/ml 20ml
Internal identifier: 315950-0002
Lot: LOT-0003
Title: N01AX10 Propofol 10mg/ml 50ml
Internal identifier: 315950-0003
Lot: LOT-0004
Title: N01BB01 Bupivacaine 0,5% - 20ml
Internal identifier: 315950-0004
Lot: LOT-0005
Title: N01BB01 Bupivacaine spinal 5mg/ml 4ml
Internal identifier: 315950-0005
Lot: LOT-0006
Title: N01BB02 Lidocaine 20mg/ml- 5ml
Internal identifier: 315950-0006
Lot: LOT-0007
Title: N01BB02 Lidocaine 10mg/ml- 5ml
Internal identifier: 315950-0007
Lot: LOT-0008
Title: N01BB02 Lidocaine 10mg/ml- 20ml
Internal identifier: 315950-0008
Lot: LOT-0009
Title: N01BB02 Lidocaine 2% 30,0
Internal identifier: 315950-0009
Lot: LOT-0010
Title: N01BB09 Ropivacain2mg /ml- 10ml
Internal identifier: 315950-0010
Lot: LOT-0011
Title: N01BB09 Ropivacain 7,5mg /ml- 10ml
Internal identifier: 315950-0011
Lot: LOT-0012
Title: N01BB80 Articaine+epin.40mg+0,005mg
Internal identifier: 315950-0012
Lot: LOT-0013
Title: N01BB80 Articaine+epin. 40mg+0,01mg
Internal identifier: 315950-0013
Lot: LOT-0014
Title: N01BB82 Lidocaine+ Epinephrine 20mg /ml+0,01mg/ml -20ml
Internal identifier: 315950-0014
Lot: LOT-0015
Title: N01BB83 Lidocain+Prilocain 25mg+25mg/1g -30g
Internal identifier: 315950-0015
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 315950-0016
Lot: LOT-0017
Title: N05CD08 Midazolam 5mg/ml -1ml
Internal identifier: 315950-0017
Lot: LOT-0018
Title: N05CD08 Midazolam 1mg/ml -5ml
Internal identifier: 315950-0018
Lot: LOT-0019
Title: N05CM18 Dexmedetimidiin 100mcg/ml- 2ml
Internal identifier: 315950-0019
Lot: LOT-0020
Title: N05CM18 Dexmedetimidiin 100mcg/ml- 4ml
Internal identifier: 315950-0020
Lot: LOT-0021
Title: M03AB01 Suxamethonium 100mg/5ml
Internal identifier: 315950-0021
Lot: LOT-0022
Title: M03AC04 Atracurium 10mg/ml 2,5ml
Internal identifier: 315950-0022
Lot: LOT-0023
Title: M03AC04 Atracurium 10mg/ml 5ml
Internal identifier: 315950-0023
Lot: LOT-0024
Title: M03AC09 Rocuronii bromide 50mg/5ml
Internal identifier: 315950-0024
Lot: LOT-0025
Title: M03AX01 Clostridum botulinum toxin 500 TÜ
Internal identifier: 315950-0025
Lot: LOT-0026
Title: M03AX01 Clostridum botulinum toxin 300 TÜ
Internal identifier: 315950-0026
Lot: LOT-0027
Title: M03AX01 Clostridum botulinum toxin 200 TÜ
Internal identifier: 315950-0027
Lot: LOT-0028
Title: M03BX01 Baclofen 0,5mg/ml- 20ml
Internal identifier: 315950-0028
Lot: LOT-0029
Title: M03BX01 Baclofen 2mg/ml- 20ml
Internal identifier: 315950-0029