2. Procedure
Procedure
Title: Περίπτερο ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού ILTM 2026 (Κάννες, Γαλλία, 30/11–3/12/2026)
Description: Κατασκευή, διακόσμηση, εξοπλισμός, αποξήλωση και απομάκρυνση από τον εκθεσιακό χώρο, μετά το πέρας της έκθεσης, του περιπτέρου ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού ILTM 2026 (Κάννες, Γαλλία, 30/11–3/12/2026)
Internal identifier: ILTM 2026
Main features of the procedure: Κριτήριο κατακύρωσης: Η πλέον συμφέρουσα προσφορά από οικονομική άποψη βάσει τιμής
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79950000 Exhibition, fair and congress organisation services
Additional classification (cpv): 39154100 Exhibition stands
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Κατασκευή, διακόσμηση, εξοπλισμός, αποξήλωση και απομάκρυνση από τον εκθεσιακό χώρο, μετά το πέρας της έκθεσης του περιπτέρου ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού ILTM 2026 (Κάννες, Γαλλία, 30/11–3/12/2026)
Quantity: 316,1 square metres