661118-2026 - Competition
Bulgaria – Miscellaneous food products – „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г.
Description: „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г., технически и логистични сътрудници, комисии по чл. 287, ал. 7 от ИК“. Сандвич с колбас: 20000 бр. Сандвич вегетариански: 900 бр. Сладкарско изделие - меденка: 7500 бр. Пържен белен фъстък: 9500 бр. Сладкарско изделие - крем-пудинг "оn-the-go": 13000 бр. Тестено изделие - солети: 8500 бр. Изделие - енергийно блокче: 9500 бр. Вода: 33080 бр. Кафе: 22680 бр. Чай: 3400 бр. Газирана безалкохолна напитка: 14960 бр. Негазирана безалкохолна напитка: 14720 бр. Енергиийна напитка: 400 бр.
Internal identifier: 602132
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г., технически и логистични сътрудници, комисии по чл. 287, ал. 7 от ИК“.
Description: „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г., технически и логистични сътрудници, комисии по чл. 287, ал. 7 от ИК“. Прогнозни количества: Сандвич с колбас: 20000 бр. Сандвич вегетариански: 900 бр. Сладкарско изделие - меденка: 7500 бр. Пържен белен фъстък: 9500 бр. Сладкарско изделие - крем-пудинг "оn-the-go": 13000 бр. Тестено изделие - солети: 8500 бр. Изделие - енергийно блокче: 9500 бр. Вода: 33080 бр. Кафе: 22680 бр. Чай: 3400 бр. Газирана безалкохолна напитка: 14960 бр. Негазирана безалкохолна напитка: 14720 бр. Енергиийна напитка: 400 бр. Възложителят не се задължава да поръча пълния обем на прогнозните количества.