See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Ontwikkeling van een rekenmethode ter bepaling van de energieprestatie van residentiële en kleine niet-residentiële gebouweenheden
Description: Ontwikkeling van een nieuwe, geïntegreerde en vereenvoudigde rekenmethodiek voor de bepaling van de energieprestatie van residentiële en kleine niet-residentiële gebouweenheden. Deze nieuwe methodiek moet vanaf 2030 de basis vormen voor één Vlaams beleidsinstrument dat de huidige residentiële EPB- en EPC-kaders voor nieuwbouw, renovatie en bestaande bouw vervangt en integreert.
Internal identifier: VEKA/EE/Methodieken/MD/2026_1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: VEKA/EE/Methodieken/MD/2026_1 - 1
Internal identifier: 1