Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33113000 Magnetic resonance imaging equipment
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 33197000 Medical computer equipment, 66114000 Financial leasing services
Place of performance
Postal address: Legnicka 40
Town: Wrocław
Postcode: 53-674
661182-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznego – Modyfikacja i rozbudowa (upgrade) posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego wraz z usługą leasingu finansowego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Modyfikacja i rozbudowa (upgrade) posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego wraz z usługą leasingu finansowego
Opis: Modyfikacja i rozbudowa (upgrade) posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego wraz z usługą leasingu finansowego
Wewnętrzny identyfikator: DIG.290.15.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33113000 Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 33197000 Medyczne urządzenia komputerowe, 66114000 Usługi leasingu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest modyfikacja i rozbudowa (upgrade) posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego wraz z usługą leasingu finansowego