661215-2026 - Competition
Poland – Kindergarten furniture – Dostawa mebli i wyposażenia do Przedszkola Samorządowego nr 6 oraz do Żłobka Samorządowego w Skawinie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mebli i wyposażenia do Przedszkola Samorządowego nr 6 oraz do Żłobka Samorządowego w Skawinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli oraz wyposażenia do Przedszkola Samorządowego nr 6 oraz do Żłobka Samorządowego w Skawinie, zlokalizowanego przy ul. Bukowskiej 17A w Skawinie. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Internal identifier: ZP.271.40.CUW.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy, zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 do SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
Additional classification (cpv): 39112000 Chairs, 39121200 Tables, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.