661235-2026 - Competition
Poland – Public-service buses – Dostawa trzech (3) sztuk elektrycznych autobusów dla PKS S.A. Kłodzko w Restrukturyzacji
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa trzech (3) sztuk elektrycznych autobusów dla PKS S.A. Kłodzko w Restrukturyzacji
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trzech (3) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych, kategorii M3 klasa II (autobusy międzymiastowe) dla PKS w Kłodzku S.A. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać minimalne parametry techniczne opisane szczegółowo w Części III niniejszej SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: ORG.272.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 34144910 Electric buses, 34121400 Low-floor buses, 31158000 Chargers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trzech (3) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych, kategorii M3 klasa II (autobusy międzymiastowe) dla PKS w Kłodzku S.A.
Additional classification (cpv): 34144910 Electric buses, 31158000 Chargers
Quantity: 3