661248-2026 - Competition
Poland – Credit granting services – Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 10 000 000,00 zł (słownie: dziesięć milionów złotych 00/100) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Wieluńskiego w roku 2026 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów zgodnie z Uchwałą Nr XXX/229/26 Rady Powiatu w Wieluniu z dnia 22 czerwca 2026 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001