661306-2026 - Competition
Belgium – Architectural, construction, engineering and inspection services – Aanstellen van een ontwerper voor het vernieuwen van de sportinfrastructuur op de site Keperenberg, te Keperenbergstraat 37, 1701 Dilbeek-Itterbeek
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aanstellen van een ontwerper voor het vernieuwen van de sportinfrastructuur op de site Keperenberg, te Keperenbergstraat 37, 1701 Dilbeek-Itterbeek
Description: De gemeente Dilbeek beschikt over een sportcomplex op de site Keperenberg, Keperenbergstraat 37 te 1701 Dilbeek – Itterbeek en wenst op deze site een nieuwe, duurzame sporthal te bouwen. De sporthal dient o.a. te beschikken over: - Een grote sportzaal voor diverse sporten; - Een polyvalente zaal, gekoppeld aan een cafetaria, voor multifunctioneel gebruik; - Een gevechtsportzaal; - Een jeugdhuis; - Kleedkamers, sanitair blok, EHBO-lokaal, bergruimtes,… Er wordt gestreefd naar een zo autonoom mogelijk functionerend sportcomplex (toegangscontrole, camerabewaking, verlichting en verwarming gekoppeld aan reserveringspakket,…). De gemeente Dilbeek en Farys wensen zich in het kader van dit project te laten bijstaan door een ontwerper voor het opnemen van de ontwerpopdracht. Er wordt rekening gehouden met een bouwkost van € 8 570 000 (excl. btw) . Dit richtbudget is gebaseerd op de huidige inzichten, welke tijdens het ontwerpproces uiteraard nog kunnen worden bijgestuurd en het bedrag is in die zin dan ook louter indicatief. De inschrijvers dienen er rekening mee te houden dat de raming van het project tijdens het ontwerpproces kan evolueren naargelang het project concreter wordt uitgewerkt.
Internal identifier: S-040-26-000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: S-040-26-000 - 1
Internal identifier: 1