2. Procedure
Procedure
Title: Zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym
Description: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym
Internal identifier: BZ.26.396.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79613000 Employee relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi pozyskania wykwalifikowanych pracowników do zespołu specjalistów o określonych kompetencjach, kwalifikacjach i doświadczeniu, którzy pod kierownictwem Zamawiającego przeprowadzą proces wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym.
661323-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie relokacji pracowników – Zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BZ.26.396.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79613000 Usługi w zakresie relokacji pracowników
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001