661408-2026 - Competition
Poland – Parts and accessories for vehicles and their engines – ZAKUP I DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP I DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych do pojazdów służbowych różnych marek obsługiwanych / naprawianych w resortowych stacjach obsługi Wydziału Transportu KWP w Białymstoku mieszczących się w: - Białymstoku: ul. Hajnowska 10, 15-854 Białystok - ZADANIE NR 1 - Suwałkach: ul. Przytorowa 9F, 16-400 Suwałki - ZADANIE NR 2 - Łomży: ul. Wojska Polskiego 9, 18-400 Łomża - ZADANIE NR 3 1) Przez fabrycznie nowe części zamienne stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć: a) Części O [oryginalne] - części oryginalne OE (Original Equipment ) oznakowane logo -znakiem towarowych producenta pojazdu. b) Części Q – części oryginalne OEM (Original Equipment Manufacturer ) lub OES (Original Equipment Supplier) oznakowane logo - znakiem towarowym producenta części, dostarczającego dany element na pierwszy montaż, które mają identyczne cechy techniczne i wykonane w tej samej technologii jak części O. c) Części o porównywalnej jakości P - oznakowane przynajmniej na opakowaniu numerem części wg producenta danej części. Są to części zamienne, których producent zaświadczy, że są one tej samej jakości co komponenty, które są lub były stosowane do montażu danych pojazdów samochodowych. 2) Zamawiający zastrzega, że oferowane przez Wykonawcę części zamienne nie mogą znajdować się w grupie jakości: ZJ, Z a) ZJ - zamienniki o podwyższonej jakości, polecany przez dostawcę (dystrybutora); b) Z - pozostałe zamienniki. 3) Wymagane jest, aby części zamienne będące przedmiotem zamówienia były dostarczane fabrycznie nowe i kompletne, oryginalne lub o porównywalnej jakości i były zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 461/2010 z dnia 27 maja 2010 r., w sprawie stosowania art. 101 ust. 3 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej do kategorii porozumień wertykalnych i praktyk uzgodnionych w sektorze pojazdów silnikowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 SWZ, wycenach ofertowych stanowiących załączniki 1.1A-1.3A oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup i dostawa części zamiennych do stacji obsługi w Białymstoku
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych do pojazdów służbowych różnych marek obsługiwanych / naprawianych w resortowej stacji obsługi Wydziału Transportu KWP w Białymstoku mieszczącej się w Białymstoku: ul. Hajnowska 10, 15-854 Białystok.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Zakup i dostawa części zamiennych do stacji obsługi w Suwałkach
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych do pojazdów służbowych różnych marek obsługiwanych / naprawianych w resortowej stacji obsługi Wydziału Transportu KWP w Białymstoku mieszczącej się w Suwałkach: ul. Przytorowa 9F, 16-400 Suwałki.
Lot: LOT-0003
Title: Zakup i dostawa części zamiennych do stacji obsługi w Łomży
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych do pojazdów służbowych różnych marek obsługiwanych / naprawianych w resortowej stacji obsługi Wydziału Transportu KWP w Białymstoku mieszczącej się w Łomży: ul. Wojska Polskiego 9, 18-400 Łomża.