661416-2026 - Competition
Latvia – Fuels – Degvielas piegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Degvielas piegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Description: Degvielas piegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Internal identifier: DVP 2026/193
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09132000 Petrol, 09134200 Diesel fuel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Saskaņā ar līguma projekta nosacījumiem