661444-2026 - Competition
Poland – Household-refuse disposal services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzepice
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzepice
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wskazanych w pkt 3 i 4 odpadów komunalnych gromadzonych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Krzepice oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Orientacyjna liczba punktów wywozowych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi około 2 645. Zamówienie nie obejmuje odbioru i zagospodarowania powstających na nieruchomościach zamieszkałych odpadów pochodzących z robót budowlanych i remontowych i pozostałych frakcji odpadów niewymienionych w pkt 3 i 4 rozdziału I zał. nr 3 do SWZ. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określono w zał. nr 3 do SWZ.
Internal identifier: ITR.271.015.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 PZP, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 PZP.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services
Additional classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 PZP. Zasady uruchomienia prawa opcji zostały opisane w SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.