661471-2026 - Competition
Poland – Animal products, meat and meat products – DOSTAWA MIĘSA CZERWONEGO I WYROBÓW MIĘSNYCH DLA ŻW (2027)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA MIĘSA CZERWONEGO I WYROBÓW MIĘSNYCH DLA ŻW (2027)
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wyrobów mięsnych dla ŻW
Internal identifier: RZP/17/OZŻW/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1: Mięso czerwone
Description: dostawa mięsa czerwonego
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 15111100 Beef, 15111200 Veal, 15113000 Pork, 15114000 Offal
Options:
Description of the options: Szczegółowe informacje dotyczące zastosowania prawa opcji znajdują się w Rozdziale IV SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2: Wędliny z mięsa czerwonego
Description: dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 15131130 Sausages, 15131134 Black pudding and other blood sausages, 15131120 Sausage products, 15131000 Meat preserves and preparations, 15131310 Pâté
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3: Wędliny drobiowe
Description: dostawa wędlin drobiowych
Internal identifier: Część 3
Additional classification (cpv): 15131130 Sausages, 15131120 Sausage products, 15131000 Meat preserves and preparations, 15131310 Pâté
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4: Tłuszcze zwierzęce
Description: dostawa tłuszczy zwierzęcych
Internal identifier: Część 4
Additional classification (cpv): 15412100 Animal fats
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Miejsce realizacji
Miejscowość: Warszawa
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Kraj: Polska