661496-2026 - Competition
Lithuania – Reagents and contrast media – Mitybos terpės, diagnostiniai reagentai, etaloninės padermės mikrobiologinių tyrimų atlikimui
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mitybos terpės, diagnostiniai reagentai, etaloninės padermės mikrobiologinių tyrimų atlikimui
Description: Mitybos terpės, diagnostiniai reagentai, etaloninės padermės mikrobiologinių tyrimų atlikimui
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Mitybos terpė Agar Agaras
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Mitybos terpė Maitinamsis agaras
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Mitybos terpė XLD agaras
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Mitybos terpė Mac-Conkey agaras
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Mitybos terpė Mac-Conkey sultinys
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Mitybos terpė CLED agaras
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Mitybos terpė Sterilus mineralinis aliejus
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. Mitybos terpė Natrio chloridas bakteriologinis
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9. Mitybos terpės, testai stafilokokų identifikacijai (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Mitybos terpės, testai streptokokų identifikacijai (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. Mitybos terpė Selektyvus Saburo agaras su chloramfenikoliu
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. Mitybos terpė Selektyvus tulžies eskulino agaras
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. Choleros atrankniai tyrimai (terpė, priedas), (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14. Anaerobų identifikacijai reikalingos priemonės (terpės, priedai, diagnostiniai diskai, priemonės),(siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15. Mitybos terpė trijų cukrų agaras (TSI)
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16. Hemofilų identifikacija (terpės, priedai, diagnostiniai diskai) (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17. Jersinių identifikacija (terpės, priedai) (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18. Mitybos terpė Pseudomonas spp.
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19. Paketai mikroaerofilinėms sąlygoms sudaryti Campylobacter spp.
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20. Mitybos terpė Fenil alanino agaras
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21. Mitybos terpė Fenol-raudonio agaras
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22. Mitybos terpė Malonato sultinys
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23. Mitybos terpė Širdies-smegenų sultinys
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24. Mitybos terpė Triptono sojos sultinys
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25. Mitybos terpė Triptono sojos agaras
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26. Mitybos terpė Selektyvus Thauer-Martino modifikuotas (N.gonorrhoeae/N.meningitis) agaras
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27. Indolo reakcijos nustatymas (terpės, reagentai) (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28. Urea reakcijos nustatymas (terpės, priedai) (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29. Mitybos terpė Lizino dekarboksilazės sultinys
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30. Mitybos terpė Simanso citratinis agaras
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 31. Transportinė terpė Cary-Blaer
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32. Mitybos terpė Selektyvus Šedlerio agaras + kanamicinas + vankomicinas
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33. Mitybos terpė Selenito buljonas
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34. Mitybos terpė Kalio telurito tirpalas 1 proc.
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 35. Mitybos terpė Manitas chemiškai švarus
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 36. Mitybos terpė Chju-Leifsono agaras
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: 37. Mitybos terpė Triušio plazma koagulazei nustatyti
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: 38. Kraujo tirpalai mitybos terpių gamybai
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: 39. Diagnostiniai Oksidazės testai
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: 40. Priedas prie terpės Kiaušinių suspensija
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: 41. Diagnostinių reagentų rinkinys Vidalio reakcijai
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: 42. Diagnostinių reagentų rinkinys bruceliozės reakcijai nustatyti
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: 43. Diagnostiniai testai meningitų sukėlėjų antigenų nustatymui
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: 44. Tirpalai drumstomačiui McFarlando standartai
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: 45. Dažai: Metileno mėlio dažai
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: 46. Atsparumo mechanizmų nustatymo diskai (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: 47. Diagnostiniai diskai Beta laktamazė
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: 48. Diagnostiniai diskai ONPG
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: 49. pH tirpalai (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: 50. Tirapalas elektrodui KCL
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: 51. Mitybos terpė Dermatofitinis agaras
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: 52. Priedas prie mitybos terpės NaOH (Natrio šarmas)
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: 53. Priedas prie mitybos terpės KOH (Kalio šarmas)
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: 54. Priedas prie mitybos terpės FeCl 3
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: 55. Rūgštys
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: 56. Imersinis aliejus
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: 57. Priedai prie anaerobinių sąlygų, anaerobinių sąlygų katalizatoriai
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: 58. Ureaplazma sp., Mycoplasma hominis identifikacijos ir jautrumo antibakteriniamspreparatams testai
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: 59. Diagnostiniai testai: mielių jautrumo testas
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: 60. Sifilio diagnostiniai testai
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: 61. Mitybos terpė Selektyvus agaras ypač lepioms bakterijos (fastidinis) + 5 proc. defibrinuoto arklio kraujo + neomicinas 75 mg/l
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: 62. Terpės aplinkos nuoplovoms
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: 63. Karoliukai etaloninių padermių saugojimui
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: 64. Dažai, skirti dažymui Gramo būdu (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: 65. Dažai, skirti dažymui Gramo būdu automatizuota sistema (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: 66. Dažai, skirti rūgščiai atsparių mikobakterijų dažymui Cilio-Nilseno būdu (siūlyti vieno gamintijo)
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: 67. Aglitinaciniai serumai Salmonelėms
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: 68. Agliutinaciniai serumai šigelėms S.dysenteriae polivalentinis serumas
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: 69. E.coli agliutinaciniai trivalentiniai serumai (siūlyti vieno gamintojo)
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: 70. Agliutinacinis serumas - E.coli monovalentinis serumas
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: 71. Agliutinaciniai serumai jersinijoms
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: 72. Agliutinacinis serumas H.influenzae b tipo serumas
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: 73. Mikroorganizmų jautrumo nustatymo plokštelės ir priedai (73.1-73.4 siūlyti prekes vieno gamintojo)
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: 74. Etaloninės padermės
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: 75. Mitybos terpė šlapimo sukėlėjams
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: 76. Mitybos terpė, skirta multirezistentiškam (MDR) štamui Acinetobacter
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: 77. Mitybos terpė, skirta Candida rūšių nustatymui
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: 78. Mitybos terpė Salmonella/Proteus diferencijacijai
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: 79. Mitybos terpė B grupės streptokokui
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: 80. Mitybos terpė VRE agaras (vankomicinui rezistentiškas enterokokas)
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: 81. Mitybos terpė patogeninėms Yersinia enterocolitica
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: 82. Mitybos terpė maitinamasis agaras
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: 83. Greitieji testai karbapenemazes gaminantiems mikroorganizmams nustatyti ir pagalbinės priemonės
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: 84. Mitybos terpė ESBL gaminančioms Enterobacteriales nustatyti
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: 85. Mitybos terpė H.pylori
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: 86. Diagnostinis diskas Bacitracinas 0,04 IU
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: 87. Diagnostinis greitasis testas kolistinui atsaparioms bakterijoms nustatyti
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: 88. Mitybos terpė CPE (karbapenemazes) gaminančioms Enterobacteriales nustatyti
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: 89. Mitybos terpė Campylobacter spp.nustatyti
Internal identifier: 89