661504-2026 - Competition
Netherlands – Office supplies – Kantoorartikelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kantoorartikelen
Description: OMO is op zoek naar een professionele, deskundige en toekomstbestendige partner voor het bestellen en leveren van kantoorartikelen voor de komende vier (4) jaren. Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt OMO een partner te selecteren die kantoorartikelen van een hoogwaardige en duurzame kwaliteit kan leveren. De geraamde omvang van de Opdracht bedraagt naar verwachting € 1.500.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst. Deze raming is uitsluitend indicatief en aan deze waarde kan door Opdrachtnemer geen rechten worden ontleend. Maximale omvang raamovereenkomst Indien de totale omzet voor kantoorartikelen gedurende de contractduur de grens van € 2.250.000 overschrijdt, hetgeen neerkomt op een overschrijding van de geraamde opdrachtwaarde met 50%, eindigt de Overeenkomst vanwege rechtswege en zal Opdrachtgever de Opdracht opnieuw aanbesteden.
Internal identifier: 614089
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Additional classification (cpv): 30191000 Office equipment except furniture, 30192700 Stationery
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Maximale omvang raamovereenkomst Indien de totale omzet voor kantoorartikelen gedurende de contractduur de grens van € 2.250.000 overschrijdt, hetgeen neerkomt op een overschrijding van de geraamde opdrachtwaarde met 50%, eindigt de Overeenkomst vanwege rechtswege en zal Opdrachtgever de Opdracht opnieuw aanbesteden.
Titel: Kantoorartikelen
Interne identificatiecode: 614089
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30191000 Kantooruitrusting, uitgez. meubilair, 30192700 Kleine kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: