661515-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych z terenu miasta i gminy Ślesin
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych z terenu miasta i gminy Ślesin
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług komunalnych, polegających na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, z terenu miasta i gminy Ślesin w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz wyposażenie nieruchomości w wymagane przez Zamawiającego ilości i rodzaje worków. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje ponadto prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK, znajdującego się na terenie Gminy Ślesin w m. Lubomyśle. Teren pod PSZOK stanowi własność Gminy Ślesin i zostanie udostępniony wybranemu Wykonawcy na czas realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym szacunkowe ilości odpadów i ich rodzaj oraz opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ. 4. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10 do SWZ. 5. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Internal identifier: BZP.271.2.PN.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services, 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BZP.271.2.PN.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001