661607-2026 - Competition
Czechia – Outerwear – Mikiny a vesty
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mikiny a vesty
Description: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky mikin a vest dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Internal identifier: 229/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18200000 Outerwear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny dle čl. XIII. zadávací dokumentace.