2. Procedure
Procedure
Title: Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Description: Predmetom zákazky je pravidelný zber, vývoz, zneškodnenie alebo zhodnotenie rôznych druhov komunálneho odpadu z nádob na odpad umiestnených v rámci územia verejného obstarávateľa (všetkých troch obcí) a zároveň evidencia zmesového komunálneho odpadu. Špecificky ide o nasledujúce odpady v zmysle Prílohy č. 1 k Vyhláške č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov. Ide o spoločné verejné obstarávanie troch obcí - Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001