2. Procedure
Procedure
Title: Het leveren van een (elektrische) kraan- haakwagen ten behoeve van Twente Milieu N.V.
Description: Het leveren van een (elektrische) kraan- haakwagen ten behoeve van Twente Milieu N.V.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1