2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Powiatowego Zespołu Szpitali - II
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych ambulansów medycznych typu C dla Zespołu Ratownictwa Medycznego Powiatowego Zespołu Szpitali. Zamówienie podzielone jest na dwie części (zadania). Szczegółowy opis parametrów technicznych i wymagań dotyczących samochodu bazowego oraz zabudowy wymaganej przez Zamawiającego zawarty jest w załączniku nr 1A i 1B do SWZ.
Internal identifier: PZS/PN/10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Konieczne jest dotrzymanie terminów wynikających z umów o dofinansowanie, co pozwoli na zachowanie warunków umownych i uzyskanie przyznanego dofinansowania.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation, 33100000 Medical equipments, 33192160 Stretchers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Zakup i dostawa 2 sztuk ambulansów typu C
Description: Szczegółowy opis parametrów technicznych i wymagań dotyczących samochodu bazowego oraz zabudowy wymaganej przez Zamawiającego zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ.
Internal identifier: Zadanie 1 - Zakup i dostawa 2 sztuk ambulansów typu C
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Zakup i dostawa 1 sztuki ambulansu typu C
Description: Szczegółowy opis parametrów technicznych i wymagań dotyczących samochodu bazowego oraz zabudowy wymaganej przez Zamawiającego zawarty jest w załączniku nr 1B do SWZ.
Internal identifier: Zadanie 2 - Zakup i dostawa 1 sztuki ambulansu typu C