Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Quantity: 16 pieces
Place of performance
Postal address: ul. Unii Lubelskiej 1
Town: Szczecin
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa komór laminarnych i komór PCR nablatowych dla jednostek PUM
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komór laminarnych i komór PCR nablatowych dla jednostek PUM, zgodnie z parametrami wskazanymi w załączniku nr 1 do swz.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Dostawa komór laminarnych dla jednostek PUM
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komór laminarnych dla jednostek PUM
Ilość: 16 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Dostawa komór PCR dla jednostek PUM
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komór PCR dla jednostek PUM
Ilość: 7 sztuki