2. Procedure
Procedure
Title: Zeg. Logisztikai Park légvezeték kiváltás
Description: Vállalkozási szerződés a TOP_PLUSZ-6.2.1-23-ZL1-2025-00004 azonosítószámú projekt keretében, 22 kV-os szabadvezeték és 0,4 kV-os földkábel magánvezeték kiváltására
Internal identifier: EKR001017782026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Az eljárás az állami építési beruházások rendjéről szóló 2023. évi LXIX. törvény (Ábtv.) hatálya alá tartozik., az ÉKM azonban nem szándékozik építtetőként eljárni jelen beruházás esetében.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231400 Construction work for electricity power lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata a TOP_PLUSZ-6.2.1-23-ZL1-2025-00004 azonosítószámú projekt keretében a Zalaegerszeg és Zalaszentiván közigazgatási határán létesülő Konténerterminálhoz kapcsolódóan kialakított logisztikai központ betelepülést elősegítő infrastrukturális beruházásokat végez. A területen meglévő, 22 kV-os középfeszültségű légvezeték érinti a beruházást, melynek kiváltása szükséges. Bontási munkák: 22 kV-os szabadvezeték bontása 787,7 m nyomvonalhosszon Meglévő OTR 20/400-as típusú oszloptranszformátor bontása (meglévő 250 kVA teljesítményű TR gép áthelyezendő!) Építési munkák: N1 és N2 jelű, 22 kV-os erősáramú földkábel építése nyomvonalhossz: N1: 430,1 m; N2: 803,8 m 0,4 kV-os erősáramú földkábel építése összes nyomvonalhossz: 614 m Transzformátor állomás: A tervezett 22 kV-os földkábel hálózatra a bontott OTR állomás helyett felfűzésre kerül egy új kompakt betonházas transzformátor állomás. A tervezett KTW-630S típusú, betonházas transzformátor állomás a 0860/2 hrsz-ú területen kerül elhelyezésre. A Transzformátor állomás műszaki paraméterei: Tervezett TR áll. típusa: KTW 22/630S típusú betonházas transzformátor állomás, daruzással Névleges feszültség: 22/0,4 kV KÖF kapcsolóberendezés: „IDI” Tervezett TR állomásba a meglévő OTR állomásról bontott transzformátor gép kerül telepítésre, teljesítménye : 22/250 kVA) Ház falazatának, tetőzetének kivitele: beton KÖF:rövid oldalon kezelt KIF:hosszú oldalon kezelt Kisfeszültségű elosztó berendezés: Betáplálási készülék: megszakító, Leágazások: 6 db NH2, 400 A-es leágazás; 2 db NH-00 160-es leágazás Közvilágítási panel: nem Áramütés elleni védelem: 22 Kv: Védőföldelés (IT); 0,4 kV: Nullázás (TN-C) A közbeszerzési eljárás alapját képező tervdokumentáció: „daday és D” BT. által készített 14/2023. munkaszámú, „Zalaegerszeg, Logisztikai központ 22 és 0,4 kV-os kiváltások” című kiviteli terv, valamint a tervekhez kapcsolódó engedélyek, elektronikus közmű egyeztetési nyilatkozatok és jegyzőkönyvek, egyéb dokumentumok Az elvégzendő tevékenységek engedélyköteles építési beruházásnak minősülnek. Engedély: Zala Vármegyei Kormányhivatal által 2023.12.21. napján kiadott, ZA/203/MB/00247-23/2023 ügyszámon kiadott építési engedély. Hosszabbítás: ZA/203/MB/00019-4/2026; 2026.01.16. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban. Ajánlattevő köteles a kivitelezési munkát a készített kivitelezési tervdokumentáció alapján, teljes körűen, műszakilag és minőségileg kifogástalan kivitelben, a vonatkozó előírásoknak, műszaki szabványoknak, valamint a technika mai állásának megfelelő minőségben, határidőben a szakvállalat gondosságával elkészíteni. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy a műszaki leírásban, a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő esetleges hivatkozás a szerződés tárgyának komplexitása, illetve a szerződés tárgyát képező építési beruházás tárgyának egyértelmű megjelölése érdekében történt. Ilyen esetben „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni azzal, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Internal identifier: EKR001017782026/1
Main classification (cpv): 45232000 Ancillary works for pipelines and cables
Additional classification (cpv): 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work