661672-2026 - Competition
Czechia – Building-inspection services – Křižovatky TDS a BOZP III.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Křižovatky TDS a BOZP III.
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výkonu technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) podle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů, a zajištění činnosti koordinátora BOZP a PO podle zákona č. 309/2006 Sb., zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, ve znění pozdějších předpisů, při realizaci stavby „Křižovatky Cheb – upgrade – Realizační část“ – jedná se o projekt upgrade technologií a nezbytné stavební úpravy křižovatek ve městě Cheb. Zadavatel bude požadovat kontrolní dny 1x za týden a účast TDS na stavbě min. 3x týdně. Součástí předmětu zakázky je vypracování plánu BOZP pro realizaci stavby a oznámení o zahájení prací na oblastní inspektorát práce (OIP).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 24.09.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71315400 Building-inspection services
Additional classification (cpv): 71322100 Quantity surveying services for civil engineering works, 71317100 Fire and explosion protection and control consultancy services, 71317210 Health and safety consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VZa 33/2026