661727-2026 - Competition
Czechia – Medical equipments – Digitální operační mikroskop pro oftalmologii
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Digitální operační mikroskop pro oftalmologii
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka digitální operačního mikroskop pro oftalmologii vč. příslušenství pro Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace. Přístroj bude dodán ve standardní jakosti a balení, které odpovídá platným předpisům a normám, s veškerými povoleními nutnými pro prodej a provoz, se všemi průvodními doklady a v souladu se zákony a směrnicemi ČR a EU. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je doprava přístroje na místo plnění, uvedení zařízení do provozu vč. případné kalibrace a dalšího potřebného nastavení dle pokynů výrobce, zaškolení pověřeného pracovníka (zkušební provoz v délce 14 dnů), uživatelská dokumentace, návod k použití a údržbě v českém jazyce (tištěná i elektronická podoba), technická dokumentace, záruční listy, zabezpečení záručního servisu tj. preventivní servisní prohlídky dle doporučení výrobce, opravy poruch a závad, tzn. uvedení přístrojů do stavu plné využitelnosti jejich technických parametrů. Výčet požadovaného plnění včetně technické specifikace je uveden v Příloze č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace). Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka digitální operačního mikroskop pro oftalmologii a další příslušenství dle specifikace v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace.
Internal identifier: VZ202653
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33162100 Operating-theatre devices, 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment, 45311000 Electrical wiring and fitting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny plnění uvedenou v závazném návrhu Kupní smlouvy, který tvoří Přílohu č. 4a této ZD a v závazném návrhu Servisní smlouvy, který tvoří Přílohu č. 4b této ZD s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to pouze v případě změny sazby DPH. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy u ceny pozáručního servisu formou infalační doložky dle článku 3.8 Přílohy 4b této ZD – vzoru servisní smlouvy.