661734-2026 - Competition
Bulgaria – Mobile-telephone services – ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ОБЩЕСТВЕНА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНА ПОДВИЖНА КЛЕТЪЧНА МРЕЖА ПО СТАНДАРТ GSM/LTE/5G С НАЦИОНАЛНО ПОКРИТИЕ ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ОБЩЕСТВЕНА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНА ПОДВИЖНА КЛЕТЪЧНА МРЕЖА ПО СТАНДАРТ GSM/LTE/5G С НАЦИОНАЛНО ПОКРИТИЕ ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка e осигуряване на цифрова мобилна телефонна връзка по стандарт GSM/LTE/5G за прогнозно количество от 2135 броя SIM карти, заедно с определен пакет от допълнителни гласови и други услуги, позволяващи реализацията на мобилни комуникации в мрежата на оператора, както и връзки към други мобилни и фиксирани мрежи за абонатите на ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ - ВАРНА ООД, организирани в една корпоративна група Изискуемите технически характеристики и изисквания към изпълнението на услугите са подробно описани в Техническата спецификация. Прогнозно количество и обем: Предоставянето на услугите е предназначено за общо прогнозно количество от 2135 броя SIM карти, от които: 1. 672 SIM карти за мобилни гласови телефонни услуги. 2.​​​​1463 DATA SIM карти: 1165 с включен неограничен Интернет трафик, с 10 000 MB на максимална скорост, за един потребител в РБ 4 с включен неограничен Интернет трафик, с 12 000 MB на максимална скорост, за един потребител в РБ 85 с включен неограничен Интернет трафик, с 25 000 MB на максимална скорост, за един потребител в РБ 209 за обмен на данни за определяне на местоположение. Посоченият брой е ориентировъчен и за срока на договора ще се определя от конкретните нужди на възложителя.
Internal identifier: 607788
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0001