661770-2026 - Competition
Slovakia – Furniture – Nábytok - nezdravotnícky
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nábytok - nezdravotnícky
Description: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na nákup nábytku - nezdravotníckeho, ktorý je na trhu bežne dostupný. Rozsah verejného obstarávania hlavný kód CPV: 39100000-3 Nábytok 39120000-9 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice 39130000-2 Kancelársky nábytok 39150000-8 Rôzny nábytok a vybavenie Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia a požadované technické parametre, miesto dodania a montáže predmetu zákazky, lehota dodania, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE.
Internal identifier: 99/DNS/OVO/11/22Ba
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39130000 Office furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001