661794-2026 - Competition
Poland – Construction work – Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Description: Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45214631 Installation works of cleanrooms, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45113000 Siteworks, 45300000 Building installation work, 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 45232451 Drainage and surface works, 45233200 Various surface works, 45111291 Site-development work, 45112330 Site-reclamation work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45223000 Structures construction work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45300000 Building installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45310000 Electrical installation work, 45317400 Electrical installation work of filtration equipment, 45320000 Insulation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45400000 Building completion work, 45430000 Floor and wall covering work, 45450000 Other building completion work, 45410000 Plastering work, 45442100 Painting work, 45233220 Surface work for roads, 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: DZP.2610.1.2026
Additional classification (cpv): 45214631 Installation works of cleanrooms, 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45113000 Siteworks, 45300000 Building installation work, 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 45232451 Drainage and surface works, 45233200 Various surface works, 45111291 Site-development work, 45112330 Site-reclamation work, 45220000 Engineering works and construction works, 45223000 Structures construction work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45317400 Electrical installation work of filtration equipment, 45320000 Insulation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45400000 Building completion work, 45430000 Floor and wall covering work, 45450000 Other building completion work, 45410000 Plastering work, 45442100 Painting work, 45111220 Scrub-removal work, 45112710 Landscaping work for green areas, 45233220 Surface work for roads
661794-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45214631 Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45113000 Roboty na placu budowy, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji, 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45112330 Rekultywacja terenu, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45317400 Instalowanie urządzeń filtrujących, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45410000 Tynkowanie, 45442100 Roboty malarskie, 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZP.2610.1.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45214631 Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45113000 Roboty na placu budowy, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji, 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45112330 Rekultywacja terenu, 45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45317400 Instalowanie urządzeń filtrujących, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45410000 Tynkowanie, 45442100 Roboty malarskie, 45111220 Roboty w zakresie usuwania gruzu, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych, 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg