661890-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Wywóz odpadów komunalnych z kompleksów garażowych zlokalizowanych na lewobrzeżnych i prawobrzeżnych dzielnicach Szczecina oraz z siedzib ZBiLK w podziale na cztery części
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wywóz odpadów komunalnych z kompleksów garażowych zlokalizowanych na lewobrzeżnych i prawobrzeżnych dzielnicach Szczecina oraz z siedzib ZBiLK w podziale na cztery części
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych, gromadzonych na terenie zespołów garażowych oraz siedzib Zamawiającego, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych w obszarze Gminy Miasto Szczecin, w podziale na cztery części
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr I,
Description: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr I,
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji
Lot: LOT-0002
Title: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr II,
Description: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr II,
Lot: LOT-0003
Title: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr III,
Description: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr III,
Lot: LOT-0004
Title: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe i siedziby Zamawiającego, położonych na terenie sektora nr IV,
Description: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości nie zamieszkałych stanowiących zespoły garażowe, położonych na terenie sektora nr IV,