661942-2026 - Competition
Poland – Technical control services – Wykonanie przeglądów technicznych aparatów RTG i rezonansów magnetycznych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie przeglądów technicznych aparatów RTG i rezonansów magnetycznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania przeglądów technicznych aparatów RTG i rezonansów magnetycznych. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 30 pakietów. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz.
Internal identifier: P/473/2026/ST/WIM - 106/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71356100 Technical control services
Additional classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Signa Artist firmy GE Medical
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz.
Internal identifier: Pakiet nr 1: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Signa Artist firmy GE Medical
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu SOMATOM GO, firmy SIEMENS
Internal identifier: Pakiet nr 2: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu SOMATOM GO, firmy SIEMENS
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy Aceton
Internal identifier: Pakiet nr 3: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy Aceton
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu do biopsji firmy Devicor Medical
Internal identifier: Pakiet nr 4: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu do biopsji firmy Devicor Medical
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Discovery 750W
Internal identifier: Pakiet nr 5: Wykonanie przeglądu technicznego rezonansu magnetycznego Discovery 750W
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6: Wykonanie przeglądu technicznego skanera oceny żywotności mięśnia sercowego NM Discovery 530c firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 6: Wykonanie przeglądu technicznego skanera oceny żywotności mięśnia sercowego NM Discovery 530c firmy GE Medical
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Revolution APEX ELITE, firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 7: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Revolution APEX ELITE, firmy GE Medical
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8: Wykonanie przeglądu technicznego kardioangiografu firmy Philips – 2 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 8: Wykonanie przeglądu technicznego kardioangiografu firmy Philips – 2 urządzenia
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu z ramieniem C firmy Philips
Internal identifier: Pakiet nr 9: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu z ramieniem C firmy Philips
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Endura z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 10: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Endura z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11:Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Pulsera z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 11: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu BV Pulsera z ramieniem C firmy Philips – 4 urządzenia
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Practix 360 firmy Philips
Internal identifier: Pakiet nr 12: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Practix 360 firmy Philips
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Picola Scintron firmy MiE
Internal identifier: Pakiet nr 13: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Picola Scintron firmy MiE
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14: Wykonanie przeglądu technicznego systemu radiologicznego firmy Shimadzu
Internal identifier: Pakiet nr 14: Wykonanie przeglądu technicznego systemu radiologicznego firmy Shimadzu
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15: Wykonanie przeglądu technicznego angiografu Artis Zee firmy Siemens
Internal identifier: Pakiet nr 15: Wykonanie przeglądu technicznego angiografu Artis Zee firmy Siemens
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16: Wykonanie przeglądu technicznego pantomografu firmy Vatech
Internal identifier: Pakiet nr 16: Wykonanie przeglądu technicznego pantomografu firmy Vatech
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17: Wykonanie przeglądu technicznego tomografu Revolution Evo firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 17: Wykonanie przeglądu technicznego tomografu Revolution Evo firmy GE Medical
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Ysio Max firmy Siemens
Internal identifier: Pakiet nr 18: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Ysio Max firmy Siemens
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19: Wykonanie przeglądu technicznego mammografu firmy GE Medical– 2 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 19: Wykonanie przeglądu technicznego mammografu firmy GE Medical– 2 urządzenia
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Discovery NM/CT 870 DR firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 20: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Discovery NM/CT 870 DR firmy GE Medical
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Cios Fusion z ramieniem C firmy Siemens
Internal identifier: Pakiet nr 21: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Cios Fusion z ramieniem C firmy Siemens
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22: Wykonanie przeglądu technicznego aparatów Prodigy firmy GE Medical – 2 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 22: Wykonanie przeglądu technicznego aparatów Prodigy firmy GE Medical – 2 urządzenia
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy FUJIFILM– 4 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 23: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu firmy FUJIFILM– 4 urządzenia
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu REVOLUTION EVO firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 24: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu REVOLUTION EVO firmy GE Medical
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25: Wykonanie przeglądu technicznego OEC ONE CFD firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 25: Wykonanie przeglądu technicznego OEC ONE CFD firmy GE Medical
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu OEC 9800 firmy GE Medical
Internal identifier: Pakiet nr 26: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu OEC 9800 firmy GE Medical
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu YSIO firmy Siemens
Internal identifier: Pakiet nr 27: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu YSIO firmy Siemens
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu GM 85 firmy Samsung – 2 urządzenia
Internal identifier: Pakiet nr 28: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu GM 85 firmy Samsung – 2 urządzenia
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Heliodent Plus Sirona
Internal identifier: Pakiet nr 29: Wykonanie przeglądu technicznego aparatu Heliodent Plus Sirona
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Verition firmy Spectrum Dynamics Medical
Internal identifier: Pakiet nr 30: Wykonanie przeglądu technicznego gamma kamery Verition firmy Spectrum Dynamics Medical