661976-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of building installations – Onderhoud en herstelling van de branddetectiesystemen in gemeentegebouwen 2027-2031 (2 percelen)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud en herstelling van de branddetectiesystemen in gemeentegebouwen 2027-2031 (2 percelen)
Description: Onderhoud en herstelling van de branddetectiesystemen in gemeentegebouwen 2027-2031 (2 percelen)
Internal identifier: PPP0BI-7240/6214/MP-2026-S-028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderhoud en herstelling van de brandalarm-en branddetectiesystemen in gemeentegebouwen of gebouwen gebruikt door het gemeentebestuur
Description: Onderhoud en herstelling van de brandalarm-en branddetectiesystemen in gemeentegebouwen of gebouwen gebruikt door het gemeentebestuur
Internal identifier: MP-2026-S-027_1
Lot: LOT-0002
Title: Onderhoud en herstelling van de brandalarm- en branddetectiesystemen in gemeentegebouwen van het type "huisvesting"
Description: Onderhoud en herstelling van de brandalarm- en branddetectiesystemen in gemeentegebouwen van het type "huisvesting"
Internal identifier: MP-2026-S-028 2_2