661994-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Władysławów na lata 2027 - 2028”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Władysławów na lata 2027 - 2028”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Władysławów oraz z gminnego Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej PSZOK). Zamówienie obejmuje właścicieli nieruchomości znanych w chwili obecnej oraz poznanych w okresie realizacji umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania. Szczegółowy zakres usługi został opisany w zał. nr 12 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: ZPGP.271.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001