See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030
Description: Het betreft een prijsvraag voor de wijkinzameling van groenafval in Bredene, Oostende, Middelkerke, Gistel en Oudenburg, de snoeihoutophaling aan huis in Middelkerke en de kerstboomophaling aan huis in Gistel en Oudenburg. De opdracht omvat ook de afvoer van het ingezameld groenafval naar een verwerkingsinstallatie. Duurtijd opdracht: 1 januari 2027 t.e.m. 31 december 2027. Deze Opdracht kan drie keer verlengd worden voor een duur van één jaar.
Internal identifier: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030 - 1 - Bredene: wijkinzameling groenafval
Description: Dit perceel omvat de wijkinzameling van groenafval in Bredene, vanaf de eerste maandag van maart t.e.m. de laatste maandag van oktober, behalve op officiële feestdagen.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Lot: LOT-0002
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030 - 2 - Oostende: wijkinzameling groenafval (incl. wijkinzameling kerstbomen)
Description: Dit perceel omvat de wijkinzameling van groenafval in Oostende, op zaterdag, vanaf begin maart t.e.m. eind november en de kerstboomophaling begin januari, OOK op officiële feestdagen.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030 - 3 - Middelkerke: wijkinzameling groenafval en snoeihoutophaling aan huis
Description: Dit perceel omvat de wijkinzameling van groenafval in Middelkerke, op zaterdag en maandagavond, vanaf begin april t.e.m. begin november, behalve op officiële feestdagen, en de ophaling van snoeihout aan huis op 2 inzameldagen per jaar.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030 - 4 - Gistel: wijkinzameling groenafval en kerstboomophaling aan huis
Description: Dit perceel omvat de wijkinzameling van groenafval in Gistel, vanaf de eerste zaterdag van april t.e.m. de laatste zaterdag van oktober, behalve op officiële feestdagen, en de ophaling van kerstbomen aan huis, begin januari.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: IVOO - Inzameling groenafval 2027-2030 - 5 - Oudenburg: wijkinzameling groenafval en kerstboomophaling aan huis
Description: Dit perceel omvat de wijkinzameling van groenafval in Oudenburg, vanaf de eerste zaterdag van maart t.e.m. de laatste zaterdag van oktober, behalve op officiële feestdagen, en de ophaling van kerstbomen aan huis, begin januari.
Internal identifier: 5