662021-2026 - Competition
Greece – Control, safety or signalling equipment for port installations – Ευφυείς εφαρμογές και δράσεις στο πλαίσιο του Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Μετεώρων
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ευφυείς εφαρμογές και δράσεις στο πλαίσιο του Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Μετεώρων
Description: Αντικείμενο της παρούσας πρότασης είναι η προμήθεια δράσεων «έξυπνης πόλης» για την περαιτέρω ενίσχυση των ψηφιακών υποδομών, με στόχο τον Ολοκληρωμένο Ψηφιακό Μετασχηματισμό του Δήμου Μετεώρων
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34998000 Control, safety or signalling equipment for port installations
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 48422000 Software package suites, 72212000 Programming services of application software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Ευφυείς εφαρμογές και δράσεις στο πλαίσιο του Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Μετεώρων