662037-2026 - Competition
Bulgaria – Personal computers – Доставка на персонални компютри за нуждите на Русенски университет "Ангел Кънчев" и по проекти, финансирани с европейски и национални средства
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на персонални компютри за нуждите на Русенски университет "Ангел Кънчев" и по проекти, финансирани с европейски и национални средства
Description: На доставка подлежат компютри, техническата спецификация за които е предоставена от възложителя. Към датата на обявяване на поръчка не е възможно да бъдат посочени ориентировъчни бройки за доставка, като възложителят разполага с правото да избере от кой артикул какви бройки да заяви за срока на договора; преценката относно артикулите и количествата, разпределени между тях, е изцяло в оперативната самостоятелност на възложителя.
Internal identifier: 604503
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
5. Lot
Lot: LOT-0001