662038-2026 - Competition
Poland – Supervision of building work – Usługi nadzoru inwestorskiego dla zadań przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi nadzoru inwestorskiego dla zadań przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustów rurowych, mostków oraz przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w Nadleśnictwie Jeleśnia.
Internal identifier: S.270.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy 2 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy 2 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy 2 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Koszarawa Cicha. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.1. do SWZ,
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Koszarawa Bystra.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Koszarawa Bystra. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Koszarawa Bystra. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.2. do SWZ,
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Korbielów.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Korbielów. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym oraz przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym o większym świetle w leśnictwie Korbielów. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.3. do SWZ,
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Dolna. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.4. do SWZ,
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Górna. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.5. do SWZ,
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Potok.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Potok. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Sopotnia Potok. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.6. do SWZ,
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy 3 przepustów rurowych na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Romanka Górna. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.7. do SWZ,
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Czernichów.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Czernichów. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przepustu rurowego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Czernichów. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.8. do SWZ,
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Kiełbasów.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Kiełbasów. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przebudowy mostka drewnianego na przepust z dnem naturalnym w leśnictwie Kiełbasów. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.9. do SWZ,
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 zamówienia - Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych przebudowy 3 przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Ślemień.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) sprawowanie nadzoru inwestorskiego zadań przebudowy 3 przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Ślemień. Szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie realizować pełny zakres czynności określonych w przepisach Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane oraz przepisach wykonawczych dla inspektora nadzoru budowlanego, zgodnie z obowiązującymi standardami, zasadami sztuki budowlanej oraz zgodnie z etyką zawodową, co szczegółowo zostało opisane w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2) opracowanie koreferatu (weryfikacji, sprawdzania poprawności i kompletności dokumentacji projektowej przed dalszym etapem realizacji projektu) dla opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy przebudowy 3 przejazdów brodem na przepusty z dnem naturalnym w leśnictwie Ślemień. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.10. do SWZ,
Internal identifier: Część 10