662053-2026 - Competition
Estonia – Miscellaneous food products and dried goods – Toiduainete ostmine Tapa Valla Köögile
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Toiduainete ostmine Tapa Valla Köögile
Description: Hanke eesmärk on toiduainete ostmine eesmärgiga Tapa Valla Köök poolt hallatavates sööklates lasteaialaste, õpilaste ja vastavate asutuste personali toitlustamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15420000 Refined oils and fats, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15500000 Dairy products, 15870000 Condiments and seasonings, 15331400 Preserved and/or canned vegetables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Piimatooted ja munad
Description: Tapa Valla Köögile piimatoodete ja munade hankimine vastavalt Osa 1 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0001
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: Maitseained
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 2 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0002
Main classification (cpv): 15870000 Condiments and seasonings
Lot: LOT-0003
Title: Kuivained, konservid
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 3 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0003
Main classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Additional classification (cpv): 15331400 Preserved and/or canned vegetables
Lot: LOT-0004
Title: Külmutatud puu- ja köögiviljad
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 4 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0004
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0005
Title: Puu- ja köögiviljad
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 5 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0005
Lot: LOT-0006
Title: Kala ja kalatooted
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 6 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0006
Main classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
Lot: LOT-0007
Title: Lihatooted
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 7 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0007
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0008
Title: Hoidised ja mahlad
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 8 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0008
Lot: LOT-0009
Title: Pagaritooted
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 9 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0009
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0010
Title: Sea-, veise- ja kanaliha
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 10 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0010
Lot: LOT-0011
Title: MAHE piimatooted
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 11 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0011
Lot: LOT-0012
Title: MAHE veiseliha
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 12 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0012
Lot: LOT-0013
Title: MAHE tooted
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 13 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0013
Lot: LOT-0014
Title: MAHE köögi- ja puuvili
Description: Tapa Valla Köögile toiduainete hankimine vastavalt Osa 14 pakkumuse maksumuse vormile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 296347-0014