2. Procedure
Procedure
Title: Części zamienne do autobusów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do autobusów, określonych w Załączni-ku nr 3 do SWZ oraz Załączniku nr 5 i 6 do SWZ, z podziałem na: 1.1. Grupa I – części i elementy nadwozia i podwozia (SOLARIS), 1.2. Grupa II – części silnika wraz z osprzętem (SOLARIS), 1.3. Grupa III – pozostałe części (SOLARIS), 1.4. Grupa IV – pozostałe części, 1.5. Grupa V – części zamienne stosowane na pierwszy montaż, 1.6. Grupa VI – części zamienne układu hamulcowego autobusów, 1.7. Grupa VII – zaciski hamulca - stosowane na pierwszy montaż 1.8. Grupa VIII – zestawy naprawcze zacisków autobusów (MAN i SOLARIS), 1.9. Grupa IX – części do autobusów Mercedes Mercus, 1.10. Grupa X – elementy nadwozia i podwozia + pozostałe części - autobusy elektryczne Solaris - stosowane na pierwszy montaż, 1.11. Grupa XI - części i zestawy naprawcze do sprężarek - autobusy elektryczne Solaris - stoso-wane na pierwszy montaż, 1.12. Grupa XII - tarcza hamulcowa stosowana na pierwszy montaż, 1.13. Grupa XIII - filtry i wkłady filtrów do autobusów (oryginalne stosowane na pierwszy mon-taż), 1.14. Grupa XIV - pozostałe filtry i wkłady filtrów do autobusów, 1.15. Grupa XV - filtry i wkłady filtrów do autobusów elektrycznych (stosowane na pierwszy mon-taż), 1.16. Grupa XVI - filtry i wkłady filtrów do autobusów marki MERCEDES - BENZ CONECTO G MER-CUS 906 BB 62, 1.17. Grupa XVII - filtry i wkłady filtrów do autobusów SOLARIS URBINO 12 HYDROGEN (stosowa-ne na pierwszy montaż). 2. Wymagania techniczne przedmiotu zamówienia określone zostały w Załączniku nr 5 do SWZ. 3. Na podstawie Załączników do SWZ nr 3 (Formularz Cenowy) oraz nr 5 (Wymagania techniczne) – zostaną przygotowane załączniki do umowy.
Internal identifier: AL.0140.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa I – części i elementy nadwozia i podwozia (SOLARIS)
Description: 1. Wymagania techniczne przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 5 do SWZ. 2. Na podstawie Załączników do SWZ nr 3 (Formularz Cenowy) oraz nr 5 (Wymagania techniczne) – zostaną przygotowane załączniki do umowy. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 6 do SWZ stanowiące Projektowane Postanowienia Umowy. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne kompleksowe grupy.. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania wyrobów równoważnych zgodnie z wymaganiami określonymi w rozdz. III ust. 11 - 16 SWZ oraz Załączniku nr 3 do SWZ.
Main classification (cpv): 34630000 Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Options:
Description of the options: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość rozszerzenia przedmiotu zamówienia przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od dnia upływu terminu określonego w Rozdziale IV SWZ, zgodnie z § 8 Załącznika nr 6 do SWZ (Ppu) w wysokości do 25% zamówienia podstawowego.
Lot: LOT-0002
Title: Grupa II – części i elementy nadwozia i podwozia (SOLARIS)
Lot: LOT-0003
Title: Grupa III – pozostałe części (SOLARIS)
Lot: LOT-0004
Title: Grupa IV – pozostałe części
Lot: LOT-0005
Title: Grupa V – części zamienne stosowane na pierwszy montaż
Lot: LOT-0006
Title: Grupa VI – części zamienne układu hamulcowego autobusów
Lot: LOT-0007
Title: Grupa VII – zaciski hamulca - stosowane na pierwszy montaż
Lot: LOT-0008
Title: Grupa VIII – zestawy naprawcze zacisków autobusów (MAN i SOLARIS)
Lot: LOT-0009
Title: Grupa IX – części do autobusów Mercedes Mercus
Lot: LOT-0010
Title: Grupa X – elementy nadwozia i podwozia + pozostałe części - autobusy elektryczne Solaris - stosowane na pierwszy montaż
Lot: LOT-0011
Title: Grupa XI - części i zestawy naprawcze do sprężarek - autobusy elektryczne Solaris - stosowane na pierwszy montaż
Lot: LOT-0012
Title: Grupa XII - tarcza hamulcowa stosowana na pierwszy montaż
Lot: LOT-0013
Title: Grupa XIII - filtry i wkłady filtrów do autobusów (oryginalne stosowane na pierwszy mon-taż)
Lot: LOT-0014
Title: Grupa XIV - pozostałe filtry i wkłady filtrów do autobusów
Lot: LOT-0015
Title: Grupa XV - filtry i wkłady filtrów do autobusów elektrycznych (stosowane na pierwszy mon-taż)
Lot: LOT-0016
Title: Grupa XVI - filtry i wkłady filtrów do autobusów marki MERCEDES - BENZ CONECTO G MER-CUS 906 BB 62
Lot: LOT-0017
Title: Grupa XVII - filtry i wkłady filtrów do autobusów SOLARIS URBINO 12 HYDROGEN (stosowa-ne na pierwszy montaż)