662078-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Zestawy odczynnikowe i dzierżawa analizatora do ilościowego oznaczania białek specyficznych metodą nefelometryczną lub turbidymetryczną
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zestawy odczynnikowe i dzierżawa analizatora do ilościowego oznaczania białek specyficznych metodą nefelometryczną lub turbidymetryczną
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo-cenowy, na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Internal identifier: SZW/DZP/74/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SZW/DZP/74/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001