2. Procedure
Procedure
Title: Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka” Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.1-01 Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Radawa, działka ewidencyjna nr 949/1, Leśnictwo Łapajówka, adres leśny: 04-28-2-10-245-h-00, 04-28-2-10-245-i-00 Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umów ubezpieczenia z tytułu szkód, które mogą zaistnieć na placu budowy w związku z określonymi zdarzeniami losowymi oraz od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia ich Zamawiającemu. f)Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Previous notice: 586894-2026
Internal identifier: S.270.1.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert do 16 dni. Decyzja wynika z wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na roboty budowlane. Do końca planu finansowo-gospodarczego pozostało 3 miesiące, roboty budowlane wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych, opóźnienie procedury uniemożliwiłoby prowadzenie prac w sezonie budowlanym i naraziłoby inwestycję na przerwanie w okresie zimowym, termin 15 dni jest absolutnym minimum ustawowym, dającym wykonawcom czas na skalkulowanie ceny i złożenie ofert bez uszczerbku dla powodzenia kluczowych dla budżetu inwestycji.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45233220 Surface work for roads, 45111200 Site preparation and clearance work, 45111291 Site-development work, 45232451 Drainage and surface works, 45240000 Construction work for water projects, 45247270 Reservoir construction works
5. Lot
Lot: LOT-0002
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadań pn.: „Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka”, Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.1-01, Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Radawa, działka ewidencyjna nr 949/1, Leśnictwo Łapajówka, adres leśny: 04-28-2-10-245-h-00, 04-28-2-10-245-i-00. Szczegółowy zakres zadania został opisany w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia jej Zamawiającemu.
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 45232451 Drainage and surface works, 45111200 Site preparation and clearance work, 45240000 Construction work for water projects, 45247270 Reservoir construction works
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji w niniejszym postępowaniu