Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Quantity: 552,2
Options:
Place of performance
Town: Oborniki
662092-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – „Zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028” obejmujących frakcje: tworzywa sztuczne oraz odpady wystawkowe” – II postępowanie
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028” obejmujących frakcje: tworzywa sztuczne oraz odpady wystawkowe” – II postępowanie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, w instalacji odzysku odpadów, selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2028. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej Wykonawcy (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed finalnym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku. Zamówienie zostało podzielone na części III-IV: Część III – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 02 lub 20 01 39 oraz 15 01 04 lub 20 01 40). (metale i tworzywa sztuczne); Część IV - zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 01 36 oraz 20 03 07 (odpady wystawkowe obejmujące zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe
Wewnętrzny identyfikator: ROS.271.22.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część IV - zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 01 36 oraz 20 03 07 (odpady wystawkowe obejmujące zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe).
Opis: Część IV - zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 01 36 oraz 20 03 07 (odpady wystawkowe obejmujące zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe).
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Ilość: 552,2
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje zmniejszenie i zwiększenie zakresu zamówienia (odrębnie dla każdej części I-IV zamówienia) na zasadach określonych w załączniku nr 8c-8d do SWZ. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 30% ilości odpadów określonych (odpowiednio dla każdej części zamówienia) w tabeli 1 załącznika nr 8c-8d do SWZ. 3.7. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego (odpowiednio dla każdej z części I-V zamówienia) załączniki nr 8c-8d do SWZ. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 20% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów określonych odrębnie dla każdej części zamówienia w tabeli 1 załącznika nr 8c-8d do SWZ wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część III – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 02 lub 20 01 39 oraz 15 01 04 lub 20 01 40). (metale i tworzywa sztuczne);
Opis: a) Część III – zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 15 01 02 lub 20 01 39 oraz 15 01 04 lub 20 01 40). (metale i tworzywa sztuczne);
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Ilość: 1 824,76
Opis opcji: Zamawiający przewiduje zmniejszenie i zwiększenie zakresu zamówienia (odrębnie dla każdej części III i IV zamówienia) na zasadach określonych w załączniku nr 8c-8d do SWZ. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 30% ilości odpadów określonych (odpowiednio dla każdej części zamówienia) w tabeli 1 załącznika nr 8c-8d do SWZ. 3.7. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego (odpowiednio dla każdej z części I-V zamówienia) załączniki nr 8c-8d do SWZ. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 20% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów określonych odrębnie dla każdej części zamówienia w tabeli 1 załącznika nr 8c-8d do SWZ wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie.