662187-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – „Рехабилитация на ул. Иван Вазов в участъка от ул. Хан Крум до ПИ51500.502.882, гр. Несебър
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Рехабилитация на ул. Иван Вазов в участъка от ул. Хан Крум до ПИ51500.502.882, гр. Несебър
Description: Предметът на обществената поръчка включва изпълнение на строително-монтажни работи за възстановяване на уличната настилка след извършен ремонт на водопроводната мрежа по ул. „Иван Вазов“, гр. Несебър. Целта е възстановяване на експлоатационните качества, повишаване носимоспособността на настилката и осигуряване безопасността на движението. Геометричното решение следва съществуващите габарити на улицата.
Internal identifier: 608052
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001