2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA APARATU RTG ZE ŚCIANKĄ PŁUCNĄ ORAZ STACJAMI OPISOWYMI - 1 KPL.
Description: Zamówienie obejmuje dostawę aparatu RTG ze ścianką płucną oraz stacjami opisowymi - 1 kpl. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy/Parametry techniczne.
Internal identifier: WSzKzP.SZP.2612.87.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WSzKzP.SZP.2612.87.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001