See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Kirurgiliste instrumentide vahetusremondi teenus
Description: Kirurgiliste instrumentide vahetusremondi teenus 36-ks kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315870-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aesculap kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Description: Remonti- ja hooldusteenust ning vahetusremonti vajavate operatsiooniinstrumentide loetelu on kirjeldatud Vorm 2 - Tehniline kirjeldus tabelis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315870-0001
Lot: LOT-0002
Title: Medsys kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Description: Vahetusremonti vajavate operatsiooniinstrumentide loetelu on kirjeldatud Vorm 2 - Tehniline kirjeldus tabelis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315870-0002
Lot: LOT-0003
Title: Medicon kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0003
Lot: LOT-0004
Title: Martin kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0004
Lot: LOT-0005
Title: Karl Storz kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0005
Lot: LOT-0006
Title: Stryker eriala spetsiifiliste kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0006
Lot: LOT-0007
Title: SPIGGLE & THEIS kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0007
Lot: LOT-0008
Title: Zepf kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0008
Lot: LOT-0009
Title: Linvatec kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0009
Lot: LOT-0010
Title: Lawton kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0010
Lot: LOT-0011
Title: Smith&Nephew kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0011
Lot: LOT-0012
Title: Heraeus instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0012
Lot: LOT-0013
Title: Unimed kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0013
Lot: LOT-0014
Title: Symmetry Surgical kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0014
Lot: LOT-0015
Title: Arthrex kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0015
Lot: LOT-0016
Title: Pro-Med kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0016
Lot: LOT-0017
Title: Königsee Implantate kirurgiliste instrumentide vahetusremont
Internal identifier: 315870-0017