2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa ultrasonografu na potrzeby Oddziału Gastroenterologii z wyposażeniem – 1 kpl., znak sprawy 4WSzKzP.SZP.2612.105.2026
Description: Zamówienie obejmuje dostawę ultrasonografu na potrzeby Oddziału Gastroenterologii z wyposażeniem – 1 kpl. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy / Wymagania szczegółowe dotyczące sprzętu/parametry techniczne. Kody CPV: 33100000-1 Urządzenie medyczne; 33112200-0 Aparaty ultrasonograficzne
Internal identifier: 4WSzKzP.SZP.2612.105.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001